Oferta

Manicure biologiczny – Polega na odświeżeniu paznokci bez wycinania skórek poprzez odsunięcie ich za pomocą patyczka z drzewa pomarańczowego, nadanie kształtu płytce, opracowaniu skórek frezarką, zastosowaniu odżywki na paznokcie lub wypolerowanie płytki. Na zakończenie mocno nawilżający balsam na dłonie.

Manicure klasyczny – Klasyczny manicure dodaje piękniejszego wyglądu Twoim paznokciom. Polega na nadaniu płytce odpowiedniego kształtu, zmiękczającą emulsje na skórki AVOPLEX (produkty z tej linii zawierają fosfolipidy, naturalny olejek z awokado i witaminy. Opracowaniu skórek i wyfrezowaniu ich frezarką. Zastosowanie odżywki do paznokci bądź ich wypolerowaniu. Zastosowanie mocno nawilżającego balsamu na dłonie.

Manicure japoński – Manicure japoński to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów. Daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci. Zabieg ten rozpoczynamy wykonaniem tradycyjnego manicure, następnie wcieramy w płytkę paznokcia:
– Pastę: Jest głównym elementem tego zabiegu – zawiera cenne dla płytki paznokcia witaminy. Należy wmasować ją w płytkę paznokcia za pomocą przeznaczonej do tego polerki.
– Puder: stosuje się  w celu utrwalenia efektu pasty. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder za pomocą przeznaczonej do tego polerki.
Na zakończenie zabiegu wykonywany jest peeling dla dłoni a następnie wmasowany jest mocno regenerujący balsam AVOJUICE by Opi.

Manicure Spa –  Zabieg ten rozpoczynamy wykonaniem klasycznego manicure. Manicure SPA ma na celu odświeżyć i zregenerować dłonie które są w dotyku suche i szorstkie, lub z widocznymi i odczuwalnymi oznakami napięcia skóry. Zabieg ten przywraca zmęczonym dłoniom elastyczność i jedwabistą miękkość. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach SPA, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Dłonie po zabiegu manicure SPA są aksamitnie gładkie, odprężone i kuszą pięknym owocowym zapachem. Zawiera on również odżywkę na paznokcie bądź wypolerowanie płytki.

Pedicure klasyczny – Podstawowy zabieg z użyciem produktów Gehwol. Zabieg wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej frezarki – dzięki temu urządzeniu szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci. Rozpoczynamy zabieg od odżywczej i zmiękczającej skórę kąpieli dla nóg, nadajemy kształt Twoim paznokciom, usuwamy skórki narastające na paznokcie, przy pomocy frezarki usuwamy zrogowaciałą skórę ze stóp, wykonujemy peeling wygładzający, nakładamy balsam odżywczo-nawilżający na stopy.

Pedicure SPA – to pielęgnacja, relaks i ukojenie. Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi ulgę „ciężkim nogom” oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure SPA zapewnia efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas. Zabieg zawiera opracowanie paznokci i stop, peeling cukrowy, regenerującą maskę na stopy i paznokcie oraz masaż.

  • Malowanie
  • Peeling cukrowy
  • Masaż dłoni
  • Kąpiel parafinowa dłoni/stóp
  • Zdjęcie trwałego żelu
  • Podcięcie wrastającego paznokcia